Olympiáda

Dneska se uskutečnila olympiáda. Bylo deset stanovišť, jako třeba: sed u zdi, přehrabování v odpadcích, kde jsme museli najít v kýblu kolečko, potápění, kterého se zúčastnily i kuchařky, lukostřelba a ještě hodně dalších úkolů.

Seznámíme vás z vyhodnocením celé olympiády:

Dívky

 1. Lucka Hájková
 2. Lea Slováková
 3. Natálka Kurtinová

Chlapci:

 1. Jirká Šafařík
 2. Vašek Kozubík
 3. Jirka Žák

Po vyhodnocení jsme zjistili, že se Jirka Šafařík stal celotáborovým ulympionikem, protože měl nejmíň (čím méně, tím lěpe) bodů. Je velmi těžké udělat si s Jirkou rozhovor, protože si svě soukromí velmi střeží.

Rozhovor s Jirkou Šafaříkem

 1. Co říkáš na vítězství?
  Vůbec jsem to nečekal.
 2. Co se ti líbilo nejvíc?
  Nejvíc se mi líbil opilec.
 3. Co tě bavilo nejvíc?
  Opilecký běh.
 4. Co tě nebavilo?
  Asi zeď.

ZLATOBORCI