Letní tábor 2013

Tak už je to tady!!! Po roce se opět chystá letní tábor pro děti. Tentokrát se nám podařilo zajistit nové místo - je to hájenka na samotě u lesa, s hřištěm, ohništěm ... ideální na letní tábor. Kde to přesně je, to zatím necháme tajné :-).

Termín táboru je od 10. srpna do 17. srpna, kapacita 24 dětí, věk: ukončená 1. - 8. třída, cena 1500 kč. Na děti se těší vedoucí: Marek, Pepa, Vojta, Štěpán, Honza K., jídlo budou přípravovat oblíbené kuchařky Hanka, Jana a Jitka.

Vzhledem k omezené kapacitě, kdo chce opravdu jet, tak se přihlašte co nejdříve. Přihlášku je možné si stáhnou a vytisknout, nebo vyzvednout u Marka Matůše (tel. 774 118 716). Termín pro přihlášky je do 30. června.

V příloze najdete plakátek a přihlášku.

S tábornickým "Ahoj" - Marek Matůš

P.S. Tábor pořádáme s finanční podporou farnosti Valašská Polanka, Obecniho úřadu Valašská Polanka a Obecního úřadu Lužná, za kterou jim tímto děkujeme. Pokud by se našel nějaký další sponzor tak bude vítán! :-)