Duchovní správce

Katechetka

Mgr. Jana Srbová
telefon: 725611694
Na ZŠ ve Valašské Polance probíhá ve všech ročnících výuka náboženství včetně přípravy dětí na první sv. přijímání.

Varhaník

Miloslav Kozubík
telefon: 737867666
Zpravidla hraje při mši svaté v neděle i  ve všední dny. Varhanní doprovod při jiných obřadech – zejména při pohřbech je potřeba dohodnout v dostatečném předstihu.

Hrobník

Václav Filgas
telefon: 732634116
Protože pracuje externě je potřeba termín pohřbu „do země“ dohodnout nejprve s hrobníkem, aby měl pro vykopání hrobu dostatek času.

Malá schola

Vedoucí: Barbora Filáková
telefon: 721350122
Děti zpívají při bohoslužbách (pravidelně při nedělní 2. mši svaté), na festivalech i při kulturně společenských událostech v obci (Živý Betlém, vítání občánků apod.). Scházejí se v klubovně na faře. Vedoucí pro členy pořádají i letní tábor.

Ministranti

Vedoucí: Marek Matůš
telefon: 774118716
Kromě služeb při bohoslužbách u oltáře chodí po Tříkrálové koledě, při svatotýdenním „klabotání“ po dědině, i po vánoční koledě, účinkují při Živém Betlémě.

Dechová kapela

Vedoucí: Pavel Martinka
telefon: 732180578
Kapela hudebně provází zejména smuteční obřady, ale i různé církevní slavnosti a události.

Kostelnictví a úklid kostela

Eva Starůstková a Josef Starůstka

Pastorační rada

P. Jiří Kučera, Ludmila Grycmanová, Eva Starůstková, Jan Kozubík, Marek Matůš, Petr Kundera, Jiří Žák, Jana Srbová, Josef Ondra, Marie Martinková