info

Drazí, farníci, přátelé,

Uvědomuji si, jakou zátěží je pro vás rodiče starat se o děti doma, udržet si práci, a přežít ve zdraví tuto životní kalamitu jak psychicky tak finančně.

Přesto všechno, je-li to ve vašich možnostech, nezapomínejte na náš duchovní chrám, který nyní také ztrácí veškerou finanční podporu. Připomínám jen nějaké výdaje, které nás v nejbližších dnech čekají:

Výmalba celého vnitřku kostela:         42,000 Kč

Zakoupení nových míst na sezení:        5,000 Kč

Oprava poškozené kostelní podlahy:  40,000 Kč

Povinný pojistný fond 2020:                 3,000 Kč

Povinný desátek 2020:                        34,000 Kč

Splátka za opravu varhan 1/4 :           50,000 Kč

S částí těchto investic nám pomůže Obecní úřad. Přesto všechno, jestli se rozhodnete podpořit alespoň malým darem opravy našeho kostela, číslo našeho farního konta je:

258793626/0300

Modlím se za vaše rodiny a za celý národ. Ať nás Bůh vyslyší a dá nám uzdravení!

Modleme se také za dva blížící se křty, a za duši mladého Petra Mikušku, který nás opustil 19.3. Všem Bůh zaplať a ať vás Bůh opatruje.

P. Jiří